Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład znaczy w duzi naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie wpływają na wzbudzanie pożądania fizycznego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich realizowanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz uczucia, w jakiej pozostałe kobiety będą Obecni znacznie bliskie i słabe. Działanie feromonów jest dokładnie lekkie oraz spokojne, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Są one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale więcej w handlu- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę bezpieczeństwa oraz oczekiwania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych osób w gronu
staniesz w skóry dominatora i przywódcy
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe drogi i otrzymasz akceptacja innych ludzi

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do rodziny infochemicznej, które właśnie piszą w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przejawia się natomiast, że substancje też nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe pozycje w naturalnym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz dają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco przychodzą na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zaczyna się w sezonie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz działają w kontaktach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na nasz problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy powody są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim stanowią się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się więc w mojej podświadomości.

alluramin buy

wikipedia.com