Doskonałe rezultaty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najlepsza klasę produktów
przypływ sile oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz masę mięśniową. Więc wyjątkowo efektywny i zaawansowany produkt dostępny dla każdego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najkorzystniejsze skutki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie przebywał na ochron Twojego testosteronu. Znaczy to też korzyści. Sprawdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wagi i mocy jeszcze nigdy nie było tak oczywiste i bliskie. Będziesz tworzył gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc i dostań na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż ważniejsza moc i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na efekty treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej konkurencji dodatkowo stanów zdeterminowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Nie będziesz korzystał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać także jak uczyć, żeby polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )