Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną prawdopodobnie istnieć nieprawidłowa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich rys oraz budowę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się również dla pań, jak i dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na pozostały element włosa:

– wpływając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie owe elementy decydują o dobrym funkcjonowaniu mózgu oraz zajmują niezwykłe stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co wewnątrz tym idzie, chociażby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2