Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą że stanowić nieodpowiednia dieta i złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich wystrój oraz organizację. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie przyznają się zarówno dla kobiet, jak jeszcze dla ludzi, wydając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na kolejny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie te czynniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu preparatu a uważają gigantyczne stanowisko w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wypadaniu, a co wewnątrz tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso-Duo Oil 2