Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej atrakcyjna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z wielkich elementów wzmacniających, które kryją się w tym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji może oraz odczuwać różnicę. To duża formuła, która kumuluje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych z nimi zalet. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed negatywnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine Ultra

RevitalumMindPlus

Vivese Senso